Oczyszczanie i ładowanie kamieni naturalnych

82,00 

Opis

Oczyszczanie i ładowanie kamieni

Skład zestawu:

  • 2 x duże opakowanie białej szałwii (40 sztuk kadzidełek)
  • 12 małych ręcznie wykonanych świeczek z wosku pszczelego (Rozmiar świeczki: ok. 4 cm średnicy)

Chcąc zadbać o energię noszonych kamieni naturalnych, użyj białej szałwii oraz naturalnych świeczek z wosku pszczelego.

Oczyszczanie i ładowanie kamieni

BIAŁA SZAŁWIA:

Twoje kamienie, przejmują energię tego co znajduję się wokół nich. Przejmują także Twoją energię osobistą. Wymiana energii trwa cały czas, więc pracując dla ciebie zanieczyszczają się negatywną energią.

Palące się kadzidełko Białej Szałwii oczyszcza przestrzeń, energię osobistą oraz energię przedmiotów. Usuwa wszelkie zanieczyszczenia energetyczne dzięki czemu, pozytywna, wysokowibracyjna energia może na nowo, swobodnie płynąć.

Regularnie oczyszczając swoją bransoletkę pozwolisz je zachować siłę i moc z jaką ma Ci służyć. Oczyścisz także energię domu oraz swoją aurę osobistą.

Jedna z moich klientek, zapytała czy oczyszczanie dymem palącej się Białej Szałwii jest konieczne – to tak, jak ze światłem, które wpada do domu przez okno. Jeżeli nie będziesz myła okien, po jakimś czasie ilość światła, które przez nie wpada zmniejszy się. Z każdym zanieczyszczeniem będzie go w domu coraz mniej.

NATURALNE ŚWIECZUSZKI Z WOSKU PSZCZELEGO:

Zapomnij o sztucznych świeczkach z parafiny…Wypełnij swój dom naturalnymi świeczkami z wosku pszczelego, których energię odczujesz natychmiast gdy tylko wejdziesz do pomieszczenia, w którym pali się świeczka.
Oprócz cudownego miodowego zapachu, świeczki które są w 100% wykonane z wosku pszczelego (nie barwione), posiadają właściwości zdrowotne. Kolor świec czyli węzy pszczelej z której są wykonane jest zależny od koloru wosku pszczelego. Kolory są różne od ciemno brązowych po jasno żółte. Im dłużej wosk jest eksploatowany w ulu przez pszczoły tym jest ciemniejszy.

Podczas spalania wydzielają ujemne jony, które oczyszczają powietrze, eliminują szkodliwe promieniowanie z urządzeń elektrycznych, wprowadzają spokój i harmonię.

Wykorzystaj ich naturalną, pozytywną energię, aby naładować swoje talizmany. Stwórz dla siebie, dla swojej rodziny, a także talizmanów które nosisz, wieczorny seans z naturalną energią świecy z wosku pszczelego.

Po oczyszczeniu talizmanu białą szałwią zapal, naturalną świeczkę z wosku pszczelego i połóż go obok niej z intencją naładowania. Pozostaw go tam, aż do wypalenia świeczki (nie gaś jej, aby nie rozproszyć energii, świeczka musi wypalić się do końca i sama zgasnąć. Zarezerwuj sobie na to odpowiednią ilość czasu)